LukasRolety o firmie - Łódź Rolety, Żaluzje, Moskitiery... Bezpłatny pomiar ! tel. 533 408 408

Informujemy, że korzystamy z  plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów, oznacza, akceptację Polityki cookies

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź » O firmie 

Krótko o nas…

Nic nie bierze się z niczego..

Nad naszym doświadczenie, kontaktami w branży czy dostępem do szerokiej gamy komponentów pracowaliśmy latami.

Jesteśmy doświadczonym i wysoce wykwalifikowanym zespołem pracującym na rynku Łódzkim oraz Warszawskim już od 2007 r.

Działamy pod takimi nazwami jak:

   oraz  

 

Zajmujemy się  montażem rolet okiennych, żaluzji, moskitier, oraz innych produktów pokrewnych, dzięki którym co dnia sprawiamy, że Państwa okna  nabiorą nowego wyrazu i funkcjonalności.
Doradzamy w wyborze materiału - w kwestii jego przepustowości światła jak i wzoru czy koloru, by jak najlepiej dopasować każdy produkt do pomieszczenia oraz sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i biura czy duże ogólnopolskie korporacji.

Czym się wyróżniamy ?

Doświadczeniem i wieloletnim stażem !

Najlepszym wyrazem jakości usług są zadowoleni klienci. Nasza firma odnotowuje bezustanny wzrost realizowanych zamówień począwszy od 2007 roku. Kluczem do sukcesu jest najwyższa jakość oferowanych usług połączona z konkurencyjną ceną. Udało nam się tego dokonać dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz długiej współpracy.

Nasze atuty :

 • Szybka i fachowa usługa   (u nas nie musisz czekać na montaż tygodniami)
 • Towar najwyższej jakości, objęty pełną gwarancją zarówno na towar jak i usługę !
 • Doradztwo, serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny z dojazdem do klienta !
                                                                           

 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: 

 • Rolety materiałowe w kasetce

Roleta materiałowa zwijana do aluminiowej kasety dodatkowo wyposażona w boczne prowadnice PCV lub aluminiowe. Kaseta przymocowywana do okna za pomocą wkrętów , prowadnice boczne rolety doklejane do okna. Prowadnice boczne mają za zadanie eliminować boczne prześwity światła oraz utrzymywać roletę przy oknie podczas otwierania, uchylania okna.

 • Rolety wolno-wiszące

Roleta materiałowa z tkaniny impregnowane nie wchłaniającej kurz ani brud w swoją strukturę (podobnie jak rolety w kasecie). W przeciwieństwie do rolet w kasecie nie posiadają one kasety i prowadnic bocznych. Mają również możliwość montażu bezpośrednio do okien ale zazwyczaj są wykorzystywane do zasłaniania większych powierzchni typu wnęka okienna.

 • Rolety Dzień Noc - Impresja

Rolety wolno-wiszące lub w kasecie z prowadnicami. tak samo jak typowe rolety zwijają się do kasety lub na rurkę. Jedyna różnica między typowymi roletami materiałowymi a roletami typu Dzień i noc jest zastosowany materiał. Jest to materiał na strukturę którego składają się pasy pełne oraz pasy siatki. materiał rolety nie kończy się na dole obciążnika a "zawraca" na obciążniku i wraca z powrotem do kasety.  Podczas podnoszenia rolety pasy materiału mijają się tworząc tzw. efekt "Dzień i Noc"

 • Rolety dachowe

Roleta na okna dachowe ( np. Facro, Velux, Rota). Roleta wyposażona w kasetę górną oraz prowadnice boczne przeznaczona specjalnie do okien dachowych. Sterowanie odbywa się za pomocą dolnej listwy - obciążnika. Roleta trzyma się okna dachowego bez względu na położenie okna.

 • Żaluzje poziome - Verticale

Są to pionowe pasy materiału zawieszone na aluminiowej szynie zwanej karniszem verticali. Na dole każdy pas posiada dolną płetwę która za pomocą koralika łączy wszystkie pasy materiału. Pasy mają możliwość obracania się - sterowaniem ilością  światła, oraz możliwość zwijania się. Zwijanie się pasów w zależności od typu karnisza może odbywać się w jedną stronę ( lewo lub prawo), oraz  w obie strony ( zasada kurtyny).

 • Żaluzje aluminiowe

Pionowa aluminiowa żaluzja. Posiada możliwość zwijania się lameli do góry jak i również obracania kątem lameli żaluzji. Sterowanie odbywa się w zależności od typu żaluzji za pomocą łańcuszka lub patyka i sznurka. Żaluzje te mogą być wyposażone w system linek podtrzymujących żaluzje przy oknie. 

 • Żaluzje drewniane

Żaluzje pionowe działające dokładnie tak samo jak żaluzje aluminiowe z tą różnicą że lamele żaluzji są wykonane z drewna a sterowanie odbywa się za pomocą patyka i sznurka lub za pomocą zestawu sznurków.

 • Rolety zewnętrzne

Rozróżniamy tu dwa rodzaje rolet : zewnętrzne i anty-włamaniowe. w zależności od rodzaju rolety jest ona wykonana z aluminium ( roleta zewnętrzna) lub ze stali ( roleta anty-włamaniowa). Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka zwijanego do specjalnego zwijaka lub elektrycznie. Elektryczne sterowanie możliwe jest za pomocą bezprzewodowego pilota lub przełącznika ściennego. Rolety montuje się na zewnątrz budynku bezpośrednio do okna lub na elewacje budynku.

 • Moskitiery

Są to siatki przeciw kamorą i muchą montowane do okien lub drzwi. Wyróżniamy tu moskitiery okienne ramkowe, rolowane  oraz drzwiowe. Te pierwsze są to ramki wkładane i zaczepiane na oknach. Moskitiery rolowane mogą być montowane zarówno na oknach jak i drzwiach.  Działają na zasadzie rolet w kasecie. Posiadają tak samo jak rolety  kasetę do której zwijana jest siatka jak i prowadnice boczne. Moskitiery drzwiowe to nic innego jak dodatkowe montowane drzwi na zawiasach. Zamiast szyby posiadają siatkę moskitiery. Zatrzaskują się dzięki systemowi magnesów które zapobiegają otwieraniu się moskitiery drzwiowej. 

 

Nasze usługi świadczymy :
 • Łódź
 • Warszawa
 • Rawa Mazowiecka
 • Zgierz
 • Aleksandrów Łódzki
 • Pabianice
 • oraz w pobliżu w/w miejscowości
 

 

                                                                                      

 

 

Procedura zamówienia  :

 1.  Zadzwoń do nas aby dokonać orientacyjnej wyceny
 2.  Umów się na bezpłatny pomiar i wycenę  (przyjedziemy z wzornikami tkanin)
 3.  W ciągu 7-21 dni od decyzji Klienta przyjeżdzamy  i montujemy wybrane  rolety / żaluzje