LukasRolety - Kontakt - Umów się na pomiar

Informujemy, że korzystamy z  plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów, oznacza, akceptację Polityki cookies

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź » Kontakt » Umów się na pomiar

 


Aby umówić się na pomiar i wycenę zadzwoń   tel. 533 408 408

lub wypełnij poniższy formularz..

 

 

UWAGA !

 Zgodnie z obowiązującym prawem od 25 maja 2018r.

 

Informujemy, że kontaktując się z naszą firmą elektronicznie  Wyrażacie Państwo  zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „Katarzyna Walczyńska Nowoczesne Osłony Okienne „  z siedzibą w  Łodzi ul, Żeligowskiego 46 w celu przesyłania treści marketingowych na swój adres e-mail.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (biuro@lukasrolety.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym

·         Ustawa z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144, poz. 1204 z późniejszymi zmianami)

  • Zgoda na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną)
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 7 pkt 5 ustawy o ochronie danych osobowych).

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Form
  1. Wyjaśnienia / uwagi do zapytania *
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Katarzyna Walczyńska Osłony Okienne z siedzibą w Łodzi ul, Żeligowskiego 46 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym *