LukasRolety - Łódź Rolety, Żaluzje, Moskitiery... Bezpłatny pomiar ! tel. 533 408 408 - - Rolety wolno-wiszące Vario + 32

Informujemy, że korzystamy z  plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów, oznacza, akceptację Polityki cookies

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź » > Rolety » - Rolety wolno-wiszące Vario + 32

 

 

 

VARIO PLUS 36 opis systemu


Vario Plus 32 to nowoczesny system rolet wolnowiszących montowanych na dużych powierzchniach. Roleta posiada wpust w kasecie, umożliwiający zastosowanie oprócz zwykłej tkaniny, tkaniny typu dzień/noc. System umożliwia wykonanie kilku rolet o różnych szerokościach i wysokościach w jednej kasecie. Każda roleta sterowana jest indywidualnie. System przeznaczony jest do montażu zarówno do ściany jak i do sufitu.System jest wielofunkcyjny, przeznaczony do montażu zarówno na ścianie jak i do sufitu, a tekaże w wersji bez i z zabudową (dotyczytylko wersji sufitowej). Znajdzie zastosowanie zarówno w nowoczesnych biurach, sklepach, a także u klientów prywatnych.

 

VARIO PLUS 36 informacje ogólne

 


 

 

 

Wersja z dwoma roletami w jednej kasecie (tkanina standardowa lub dzień noc)

 

 

Możliwość zastosowania zwykłej tkaniny roletowej oraz tkaniny dzień/noc, która wsuwana jest  w specjalny wpust w listwie montażowej, bez konieczności użycia dodatkowego profilu.Wpust na tkaninę dzień/noc
Możliwość zastosowania osłony, pozwalającej stworzyć roletę w półkasecie, dzięki drugiemu wpustowi w listwie montażowej (dotyczy tylko wersji montowanej do sufitu).
Bardzo prosty montaż i demontaż dzięki zastosowaniu klipów przykręcanych do sufitu lub ściany.
Do wykończenia dołu rolety z tkaniną dzień/noc stosujemy obciażnik dzień/noc 19mm. W tym wykończeniu nie występuje szczelina między rurką, a obciążnikiem dzięki temu, że tkanina porusza się wewnątrz obciążnika.

Możliwość wykonania rolet średnio i wielkogabarytowych.

 

Wymiary :